Pret de fabrica 50PC Sunsea SS03 FTTH SC UPC Fibră Optică conector Rapid single-mode Compatibil cu standardul SC UPC Conectori

Produs nou

In stoc

1000 Produse

143.66lei

50pieces/lot Sunsea SS03 FTTH SC UPC Fibră Optică conector Rapid single-mode Compatibil cu standardul SC UPC Conectori

Tip De Fibre

SM/MM

Lustruire suprafață

SC/APC/UPC

Culoare

Albastru

pierdere de inserție

0.2 dB

pierderea de returnare

≥60dB

comune rezistenta

10Times

Material de coajă

ABS

Aplicații

2.0/3.0 sau FTTH patch cord

Fibre Cu Diametrul De

125um

Rezistența La Tracțiune

>20N

De Blocare Puterea

0.2 dB

Temperatura Ciclu

0.3 dB

Virbration

0.2 dB

Temperatura

-40℃~+80℃

Caracteristică:

Standardele IEC, Telcordia

60 de secunde timp de instalare

Poate fi folosit de 10 ori

Pierdere de inserție scăzut

Compatibil cu standardul SC conectori;

Domeniul de instalat, cost-eficiente, ușor de utilizat;

UPC, APC lustruire opțional;

Nu de energie electrică necesară;

FTTH cablu, fibra optica cablu opțional;

Fiabile, durabile si performanta optica superioara.

1) Vom accepta Alipay, West Union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin sigure de plată procesor ESCROW.

2. Dacă nu puteți checkout timp, imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou.

3) Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.

1.TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare. 4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință. 5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta. 6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns.Scopul nostru este satisfactia clientului! 7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida. 8.DeliveryTime:

Daca marfa dumneavoastra cantareste pana la 20 kg sau mai sus, sau ai nevoie de o cantitate mai mare, vă rugăm să ne contactați sau să ne e-mail, va vom oferi noi de ambalare caietul de sarcini, apoi încerca noastre cele mai bune pentru a salva unele cheltuieli de transport pentru tine, și astfel încât prețul produsului poate fi un avantaj pentru tine!

Suntem o mare întreprindere de producție grupuri în China, vindem prin Alibaba, nu este singurul scop ,este de a promova mai bine produsele noastre,toate produsele companiei noastre sunt expediate direct de la fabrica, vă rugăm să ne contactați , sperăm să se stabilească pe termen lung prietenos și reciprocă a relațiilor de cooperare între fiecare alte !

Noi oferim 6-12 luni de garanție.Dacă elementul este defect, vă rugăm să ne anunțați în termen de 3 zile de la livrare.Toate elementele trebuie să fie

returnate în starea lor originală, în scopul de a beneficia de o restituire sau de schimb de bunuri.Produsele returnate după 15 zile de

livrare sunt eligibile doar pentru reparații.Cumpărătorul este responsabil pentru toate costurile de transport maritim.Atunci când cumpără, înseamnă cumpărătorul au

dat acordul tacit pentru politica.Dacă mai multe detalii, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați, vom lucra cu tine pentru a ajunge la win-win.

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important pentru Noi

solicita să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să ne putem în mod satisfăcător

răspunde preocupărilor dumneavoastră.Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

Etichete: esc250d, crema penis, 100 de repede conector apc, conector ftth, conector sc upc, ftth instrument, conector sc, fibra optica splitter, conector sc upc, 3m ftth conector rapid
Tip De Fibre Modul Single
Diametru 2.0/3.0 sau FTTH patch cord
Nume De Brand BLHLI
plicarea FTTB FTTH Rețeaua FTTX
Dimensiune 15cm*10cm*10cm
Numărul De Model Sunsea SS03 FTTH Fibra Optica Conector Rapid
culoare albastru
Cantitatea 50pcs
Tip Conector SC/UPC
Pierdere de inserție Nu mai mult de 0,2 dB

Scrie o recenzie

Pret de fabrica 50PC Sunsea SS03 FTTH SC UPC Fibră Optică conector Rapid single-mode Compatibil cu standardul SC UPC Conectori

Pret de fabrica 50PC Sunsea SS03 FTTH SC UPC Fibră Optică conector Rapid single-mode Compatibil cu standardul SC UPC Conectori

1 Recenzii
525.36lei

Un tip ,dimensiune 230x250cm, de culoare bej, doar foaie o singură bucată, cu un singur strat,fara captuseala. Tip B culoare alb, dimensiune foaie 220x260cm, pernă acoperă dimensiunea 50x75cm, foaie-o singură bucată, pernă acoperă două bucăți, în total trei piese-un set, cu captuseala. De tip C, albastru inchis culoarea, dimensiunea 200x225cm, doar foaie o singură bucată, sinle

0 Recenzii
1 519.93lei

1. Banii dumneavoastră este plătit pentru a Produs-Departament.cam după ce primiți bunuri, Produs-Departament.cam va da bani în contul nostru .Și dacă suntem de acord să se întoarcă banii este Produs-Departament.cam da-l la tine.Deci, acest lucru este în SERVICIUL ESCROW. 2. Puteți face plata pentru comanda dvs. de Card de Credit, Bani Booker, Money Gram, Banca T/T, Western Union etc.

0 Recenzii
116.98lei

modname=imagini și cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=imagini și cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=imagini și cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor PUTEȚI PURTA ÎN AMBELE PĂRȚI modname=imagini și cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=imagini și cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Produse similare